Blog

Chakra Original - minerál Obsidian.

04. 11. 2019

Mimo intimní, erotické použití, krásný desing  je dobré vědět: Polodrahokam a minerál Obsidian vznikl z roztavené lávy, která ztuhla tak rychle, že neměla čas zkrystalizovat. U tohoto intimního minerálu velmi doporučujeme konzultaci a poradenství s Chakra Original Team - v kontaktech www.chakra.cz/, kde vám poradíme více informaci které jsou velmi specifické i s ohledem jak tento krásný minerál působí na naše zdraví a radost ze života.

- Jedná se o minerál bez hranic a omezení, kde pojem jemnost, krása a přirozenost se stávají skutečnosti.

- pomáhá pravdě, odráží jednotlivé lidské vlastnosti a nemilosrdně odhaluje trhliny vašeho já, slabosti a vnitřní bloky uložené v pamětových buňkách.

- tím, že umí nabídnout způsob jak se zbavit všech destruktivních a oslabujících vlastnosti, nás Obsidián podněcuje k dalšímu růstu.

S Obsidiánem je však zapotřebí zacházet s velkou opatrností. Zpočátku je vhodné používat tento minerál pod vedením osob co pracují s energii srdce ''reconnection''  / www.chakra.cz/kontakt/  - Anita/.

Obsidián velmi účinně odstrańuje stres, napětí, obnovuje klid a rovnováhu. Využití tohoto minerálu je tak rozsáhlé a zásadní v oblasti zdraví / nalezení zablokované energie, duševní energie, zrcadlo a pohled do nitra vaší duše/, že si vás dovolíme pozvat na naše workshopy. Zde vás rádi seznámime s dalším ''tajemstvím'' využití tohoto polodrahokamu ve vašem životě. V případě vašeho zájmu zorganizovat si svůj  workshop /a získat určité výhody, ev. spolupráci/ s Chakra Original ve svém okolí se budeme těšit na vaší zprávu. Přejeme vám krásné dny vaše Chakra Team.


Všechny články